Wellness & services

Wellness

Privátní wellness

Vnitřní vířivka

Zpříjemněte si pobyt v našem penzionu a užijte si hydromasáž ve vnitřní privátní vířivce pro 2 osoby spojenou kromě relaxace s řadou dalších pozitivních účinků, jakými jsou například psychické uvolnění a s ním související pozitivní vliv na bolesti hlavy, kvalitu spánku, snížení stresu a optimalizace funkce vegetativního systému, dále uvolnění namožených svalů, zmírnění bolesti zad a kloubů, pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, zlepšení stavu pokožky a celulitidy.

Kingspas

Infrasauna

Masáž ve vnitřní vířivce můžete zkombinovat s využitím infrasauny pro 2 osoby. Vyzkoušejte blahodárné účinky saunování, jakými jsou například uvolnění namožených svalů, zmírnění pocitů únavy, zlepšení nespavosti, uvolnění dýchacích cest, dále je infrasauna výborná při bolesti a ztuhlosti zad a kloubů, zlepšuje elasticitu kůže, zbavuje pokožku nečistot a pomáhá odstranit toxické látky z těla. Více informací ZDE

Venkovní vířivka

V letním období si můžete pobyt u nás zpříjemnit relaxací ve venkovní vířivce pro 4 osoby. Vychutnejte si hydromasáž s řadou jejích pozitivních účinků na celý organismus. Více informací ZDE

Další služby

Wellness balíčky

Nabízíme zvýhodněné relaxační a pobytové wellness balíčky pro větší zážitek z Vaší dovolené.

Pergola s krbem

Od jara až do podzimu si můžete ugrilovat večeři, nebo jen posedět v naší pergole s krbem. Věci na grilování Vám po dohodě zdarma zapůjčíme.

Společenská místnost

Poseďte s přáteli i rodinou ve společenské místnosti vybavené satelitní TV, automatem na kávu a v neposlední řadě výčepním zařízením. Možnost zapůjčení deskových her. 

Točené pivo poutník

Načepujte si a ochutnejte místní specialitu v pohodové domácí atmosféře.

Satelitní TV

V každém apartmánu a ve společenské místnosti je instalována TV s plochou obrazovkou a bohatou nabídkou českých i zahraniční kanálů.

Wi-Fi

Ve vnitřní i venkovních prostorách penzionu je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení.

Bezplatné parkování

Před penzionem je pro každý apartmán zdarma vyhrazeno 1 parkovací místo (pod nepřetržitým kamerovým dohledem).

Úschova kol

Jízdní kola a motocykly je možno bezplatně zaparkovat pod přístřeškem ve dvoře penzionu (dvůr je pod nepřetržitým kamerovým dohledem).