About guesthouse

Penzion H-Market se nachází v městské památkové rezervaci Pelhřimov cca 100m od náměstí

Nabízíme ubytování ve 3 apartmánech:

    • pro 6 osob
    • pro 5 osob

  • pro 2 osoby

Všechny apartmány poskytují možnost 1 přistýlky a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou, kuchyňkou, chladničkou, mikrovlnnou troubou, satelitní TV a internetem.

Před penzionem má každý apartmán zdarma vyhrazeno 1 parkovací místo (nepřetržitě kamerově střeženo). Jízdní kola a motocykly je možné parkovat v uzavřeném dvoře.

Ubytovaní hosté mají k dispozici společenskou místnost s TV, nápojovým automatem a výčepním zařízením (točíme místní pivo POUTNÍK).

Za příplatek možnost relaxace v infrasauně a vnitřní nebo venkovní vířivce (venkovní pouze v letních měsících).

V létě je možné rovněž využívat posezení u krbu pod pohodlnou pergolou. V blízkosti penzionu se nachází několik příjemných restaurací.

V případě zájmu o sportovní vyžití mohou naši hosté využít za příznivé ceny např. městský bazén, minigolf, tenisové kurty atd. Nedaleko penzionu se nachází nové dětské hřiště, Děkanská zahrada s hřištěm a mini Zoo koutkem, Městské sady s cyklostezkou a stezkou na in-line brusle, na jejímž konci najdete příjemné občerstvení Tichý mlýn.

V okolí penzionu je velké množství značených cyklotras/strong> – rádi Vám poradíme s naplánováním trasy a zapůjčíme cyklomapu. Prostřednictvým penzionu je možnost výhodně zapůjčit kola a elektrokola v místní prodejně KTM-EBIKES.cz

V zimní sezóně možnost využít za akčních podmínek skiareály Křemešník a Luka nad Jihlavou.