O penzionu

Penzion H-Market se nachází v městské památkové rezervaci Pelhřimov cca 100m od náměstí

Nabízíme ubytování ve 3 apartmánech:

    • pro 6 osob
    • pro 5 osob  
    • pro 2 osoby

Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením /sprchový kout/, kuchyňskou linkou včetně základního vybavení /lednice, sporák s troubou, mikrovlnná trouba/, satelitní TV a Wi-Fi připojením.

Přímo před penzionem jsou vyhrazena 2 parkovací místa zdarma (pod nepřetržitým kamerovým dohledem). Jízdní kola a motocykly je možné zaparkovat pod přístřeškem ve dvoře penzionu.

Zpříjemněte si pobyt v našem penzionu a užijte si relaxaci ve vnitřním privátním wellness nebo venkovní vířivce (venkovní vířivka v provozu pouze v letním období).

Ubytovaní hosté mají rovněž k dispozici společenskou místnost se satelitní TV, nápojovým automatem a výčepním zařízením (točíme místní pivo POUTNÍK).

Od jara až do podzimu si můžete ugrilovat večeři, nebo jen posedět v naší pergole s krbem. Pro nejmenší máme připraveno minipískoviště, skluzavku, odrážedla, houpačky atd.

V případě zájmu o sportovní vyžití mohou naši hosté využít za příznivé ceny např. městský bazén, minigolf, tenisové kurty atd. Nedaleko penzionu se nachází nové dětské hřiště, Děkanská zahrada s hřištěm a mini Zoo koutkem, Městské sady s cyklostezkou a stezkou na in-line brusle, na jejímž konci najdete příjemné občerstvení Tichý mlýn.

V okolí Pelhřimova je velké množství značených cyklotras – rádi Vám poradíme s naplánováním trasy a zapůjčíme cyklomapu. Prostřednictvým penzionu je možnost výhodně zapůjčit elektrokola u našeho partnera KTM-EBIKES.cz

V zimní sezóně možnost využít nedaleké skiareály Křemešník a Luka nad Jihlavou.

Aktuální vládní nařízení týkající se podmínek ubytování naleznete ZDE.